TESLİMAT KOŞULLARI

Teslimat Koşulları

Adrese teslimatta tüm kargolar Yurtiçi Kargo ile sizlere teslim edilmektedir. Siparişiniz onaylandıktan sonraki 1 iş günü içerisinde talep ettiğiniz adrese gönderilmek üzere kargo firmasına teslim edilmektedir. Teslimatınızın doğru ve kolay yapılabilmesi için adres bilgilerinizi (sokak, mahalle, cadde) eksiksiz doldurmanız gerekmektedir. Siparişiniz kargoya verildiğinde takip süreci başlayacaktır. Siparişinizi takip etmek için gerekli kargo takip numarasına “Hesabım” menüsü başlığı altındaki “Siparişlerim” kısmında ilgili sipariş detayında bulabilirsiniz.

Alıcıdan kaynaklanan (adreste bulunmama, alıcının adresten taşınmış olması, vb.) durumlarda teslimat süresi ve koşulları değişkenlik gösterebilir. Siparişiniz kargoya verildiğinde takip süreci başlayacaktır.

Ürününüz size ulaştığında kargo kutusunun dışında herhangi bir açılma, eziklik, ıslaklık gibi bir hasar veya normal olmayan, şüpheli bir durum varsa kargoyu teslim almayınız. Lütfen ürününüzü teslim alırken kargo kutusunu açınız ve içeriğinin tam ve hasarsız olduğundan emin olunuz. Kargo görevlisine tutanak tutturarak Müşteri Hizmetlerimize bilgi veriniz. Siparişinizi resimli bir kimlik ibraz ederek, imza karşılığı kargo görevlisinden teslim alabilirsiniz. Teslimat anında belirttiğiniz adreste siz yoksanız, siparişiniz teslimat adresinde bulunan kişi/kişilere, resimli kimliği kontrol edilip imzası alındıktan sonra teslim edilmektedir. Her siparişin yanında fatura ve irsaliye gönderilmektedir. Teslim alındığında kontrol edilerek eksiklik durumunda tarafımıza bildirilmelidir.

Teslimat anında adreste kimsenin bulunmaması durumunda ise, kargo şirketi görevlisi size bir haber notu bırakacaktır. Haber notunun bırakılmasını takip eden iş günü itibariyle aynı adrese ikinci uğrama gerçekleştirilecektir. 2 gün içinde Kargo firmasının Müşteri Hizmetlerini arayıp evde siparişinizi teslim alabileceğiniz saat dilimini bildirdikten sonra teslimat gerçekleştirilecektir.

0
ALIŞVERİŞ SEPETİ